طراحی سایت | طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت اختصاصی پارس یو آی

phone : 021 5591 5666

mobile : 0910 680 4761

Email : info@parsUI.ir

سامانه راهنماء محصولات و سرویس های استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی

راهنما استدیو پارس یو آی

استدیو طراحی سایت پارس یو آی , در هر ماه محصولاتی را عرضه میکند که گاها بعضی از کاربران برای نصب , پیکربندی , تنظیمات و استفاده از آنها با مشکل مواجه میشوند ! از اینرو این بخش را برای این دسته از کاربران راه اندازی کرده ایم که با مطالعه راهنماء مرتبط و آموزش استفاده از محصولات , با مشکل کمتری مواجه شوند و بهتر بتوانند از خدمات و سرویس های استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی بهرمند گردند . توجه داشته باشید که چنانچه با مطالعه راهنما محصول مورد نظرتان نتوانستید مشکل پیش آمده را برطرف نمایید ! میتوانید در سامانه پشتیبانی استدیو درخواست راهنمایی بیشتر و کمک نمایید . کارشناسان استدیو پارس یو آی پاسخگو شما خواهند بود . ما از ابــتدا تــا پــایان راهتان کنارتانیــم

راهنما محصولات استدیو

راهنما محصولات پارس یو آی

 

از اینکه شما کاربر گرانقدر یکی از اعضاء خانواده بزرگ پارس یو آی هستید , بسیار خرسندیم . امیدواریم محصولات این استدیو مورد رضایت شما همراه همیشگی قرار گرفته باشد .

در این بخش میتوانید آموزش استفاده کامل تمامیه محصولات استدیو را بطور جزء به جزء مطالعه و دنبال نمایید . اگر با خواندن راهنمای محصول مورد نظرتان , مشکل پیش آمده برایتان برطرف نشد ! میتوانید درخواست راهنمایی بیشتر خود را در بخش سامانه پشتیبانی ایجاد نمایید تا کارشناسان استدیو طراحی سایت پارس یو آی پاسخگو شما باشند .

راهنما مدیریت محتوای جوملا

 

چنانچه از مدیریت محتوای جوملا فارسی استفاده میکنید و اطلاعات زیادی از نحوه کار با بخش مدیریت و یا الحاقات منتشر شده در استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی ندارید ! میتوانید در این بخش آموزش نصب و پیکربندی و همچنین نحوه استفاده از تمامیه الحاقات و سیستم جوملا را مطالعه و دنبال نمایید . اگر با خواندن راهنمای محصول مورد نظرتان , مشکل پیش آمده برایتان برطرف نشد ! میتوانید درخواست راهنمایی بیشتر خود را در بخش سامانه پشتیبانی ایجاد نمایید تا کارشناسان استدیو طراحی سایت پارس یو آی پاسخگو شما باشند .

مشاوره طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

طراحی قالب وب سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

سفارش طراحی وب سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

  1. مجله اینترنتی پارس یو آی
  2. مقالات سئو
  3. مدیریت شخصی و بیزینس
  4. کارآفرینی
  5. مارکتینگ
  6. فناوری و دیجیتال
  7. علم و دانش
  8. وبگردی
Top