طراحی سایت | طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت اختصاصی پارس یو آی

phone : 021 5591 5666

mobile : 0910 680 4761

Email : info@parsUI.ir

دایرکتوری دانلود فایل استدیو طراحی سایت پارس یو آی

پوشه دایرکتوری دانلود فایل استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی

قالب رایگان وب سایت

 

دایرکتوری دانلود فایل استدیو طراحی سایت پارس یو آی , به شما کاربر گرامی این امکان را میدهد که محصولات و الحاقات منتشر شده در استدیو را برایگان دانلود نمایید و از خدمات رایگان استدیو پارس یو آی استفاده نمایید . سعیمان بر این است که در هر ماه یک محصول بسیار حرفه ای و خلاقانه برای شما عزیزان تولید کنیم تا بتوانید برخی از نیاز های خود را از طریق استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی برطرف نمایید . چنانچه در زمان دانلود و یا نصب هر یک از محصولات با مشکلی مواجه شدید , موضوع را با پشتیبان آنلاین استدیو در میان بگذارید و یا از سامانه پشتیبانی کمک بگیرید . بطور معمول برای هر محصول یک بخش راهنما تهیه شده است که میتوانید با مراجعه به بخش راهنما , راهنمای نصب و پیکر بندی آن محصول را مشاهده نمایید و از آن بهره مند شوید .

 

مجموعه ها

پوشه محصولات استدیو پارس یو آی

محصولات استدیو پارس یو آی

در این مجموعه میتوانید تمامیه محصولات تولید شده در استدیو طراحی سایت پارس یو آی را مشاهده کنید و آنهارا برایگان دانلود نمایید .

برای دانلود محصولات استدیو , نیاز است که عضوی از خانواده پارس یو آی باشید . برای اینکار از طریق لینک های زیر بت نام نمایید :

نمایش لیست فایل ها

پوشه الحاقات سیستم مدیریت محتوای جوملا

الحاقات سیستم مدیریت محتوای جوملا

استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی , دایرکتوری بخش جوملا را برای علاقه مندان و وبمستران جوملا کار تهیه کرده است تا بخشی از نیاز خود را بتوانند از الحاقات این مجموعه برطرف کنند .

برای دانلود محصولات استدیو , نیاز است که عضوی از خانواده پارس یو آی باشید . برای اینکار از طریق لینک های زیر بت نام نمایید :

نمایش لیست فایل ها

مشاوره طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

طراحی قالب وب سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

سفارش طراحی وب سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

  1. مجله اینترنتی پارس یو آی
  2. مقالات سئو
  3. مدیریت شخصی و بیزینس
  4. کارآفرینی
  5. مارکتینگ
  6. فناوری و دیجیتال
  7. علم و دانش
  8. وبگردی
Top