طراحی سایت | طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت اختصاصی پارس یو آی

phone : 021 5591 5666

mobile : 0910 680 4761

Email : info@parsUI.ir

سیستم های مدیریت محتوایی در استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی
سیستم ها

سیستم ها (15)

سیستم مدیریت محتوای جوملا

سیستم مدیریت محتوای جوملا (3)

جوملا فارسی

جوملا یک سیستم قدرتمند رایگان ساخت و ایجاد وب سایت است که به شما این امکان را میدهد هر نوع وب سایتی را که مد نظر دارید با طراحی و قالب دلخواهتان براحتی پیاده سازی کنید و ده ها بخش و امکان کاربردی و مدیریت به آن اضافه کنید . شما با استفاده از جوملا فارسی میتوانید هر ایده ای که در سر دارید در طراحی سایت  تان پیاده سازی کنید . الحاقات و قالب های زیادی بصورت رایگان و تجاری برای جوملا وجود دارند که در پیاده سازی ایده های شما کمکتان خواهد کرد .

نمایش مطالب این مجموعه
قالب های رایگان html

قالب های رایگان html (12)

قالب رایگان html

در این مجموعه شما میتوانید قالب های Html5 را برایگان دانلود و استفاده نمایید . قالب های html جزء پرکاربردترین قالب ها در زمینه طراحی سایت و ایجاد وب سایت های استاتیک هستند . اگر قصد دارید یک وب سایت ایجاد کنید که نیاز به بروزرسانی مداوم نداشته باشد و فقط یکسری اطلاعات بر روی آن به نمایش درآورده شوند , قالب HTML گزینه مناسبی برای شماست. اگر هم در زمینه طراحی وب سایت فعالیت میکنید و نیاز به الگو برای پروژه های خود دارید , میتوانید از قالب های رایگان ارائه شده در استدیو پارس یو آی بهره ببرید.

نمایش مطالب این مجموعه

قالب سیات شرکتی رایگان

اگر در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنید و نیاز به یک قالب html به عنوان الگو دارید , میتوانید از قالب blessing به عنوان یک الگو مناسب وب سایت های شرکتی استفاده کنید . این قالب دارای صفحه بندی زیادی است به گونه ای که میتوان یک وب سایت شرکتی کامل و یا یک وب سایت شخصی حرفه ای با آن راه اندازی کرد . در ادامه متن بیشتر توضیح داده خواهد شد.

قالب html فروشگاهی 

یکی از پرکاربردتین مجوعه قالب ها در سطح اینترنتی , قالب های فروشگاهی هستند که در تمام سیستم های مدیریت محتوایی منجمله جوملا , دارای علاقه مندان و درخواست کنندگان متعددی میباشند . اگر در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنید و یا اگر تمایل دارید یک وب سایت فروشگاه را پیاده سازی کنید , پیشنهاد میکنیم از رابط کاربری جذاب و زیبا این قالب بهره بگیرید.

قالب وب سایت

قالب های تیره جزء آندسته از قالب هایی هستند که علاقه مندان خاص خود را دارند و بیشتر نسبت به لوگو و نوع فعالی شخصی و شرکتی کاربر مورد توجه قرار میگیرند . قالب پیش رو یک قالب رایگان html است که در نسخه 5 و سازگار با تمام مروگر ها طراحی و پیاده سازی شده است . اگر قصد دارید یک قالب تیره برای وب سایت استاتیک خود انتخاب کنید , قالب beat را هم مد نظر داشته باشید.

پلاگین جوملا

کش وب سایت یکی از تکنولوژی های بسیار سودمند در دسترس است. در مدت کوتاهی ، این تکنولوژی وب سایت شما را بسیار سریع می کند که باعث می شود نمره ی سئوی آن افزایش یابد و موجب افزایش رضایت کاربران می شود.اگر یک ابزار کاربردی و دم دستی برای پاک سازی سریع کش جوملا می خواهید Cache Cleaner افزونه مناسبی برای شماست.

کامپوننت فارسی با واحد تومان rs membership

با استفاده از این کامپوننت میتوانید یک سیستم حرفه ای و کارآمد عضویت در سایت با حق اشتراک  معین روزانه , ماهانه و یا سالانه برای کاربران وب سایت جوملایی خود ایجاد کنید. کامپوننت فارسی RS membership نخستین کامپوننتی است که در استدیو طراحی سایت پارس یو آی منتشر میشود که بومی سازی شده و در آن میتوانید از تومان برای ارائه سرویس حق اشتراک خود استفاده کنید .

دانلود قالب رایگان سایت

astrumنام قالب رایگان html است که چندی بیش در سطح اینترنت منتشر شد و ما امروز قصد داریم این قالب را برای شما کاربران گرامی به رایگان عرضه کنیم تا در صورت نیاز به ساخت و پیاده سازی وب سایت های شرکتی و یا شخصی از آن بهره مند شوید . شما با استفاده از این قالب که در طیف رنگی سفید و سبز طراحی و پیاده سازی شده است میتوانید یک وب سایت شرکتی داشته باشید

قالب رایگان html

یکی از حرفه ای ترین های قالب رایگان html , که دارای دو نسخه تک صفحه ای و چند صفحه ای است قالب astonish است . این قالب یک قالب چند منظوره شرکتی , شخصی , نمونه کار است که با استفاده از آن میتوانید یک وب سایت استاتیک بسیار حرفه ای پیاده سازی کنید . این قالب دارای گزینه های مختلف و افکت های زیباییست به گونه ای که میتوانید رنگ بندی سایت را تغییر دهد.

قالب رایگان نمونه کار

اگر جزء آندسته ار افرادی هستید که تمایل دارید در دید نخست صفحه اول وب سایتتان نمای کمی به کاربرانتان نشان دهید و آنها را با استفاده از منوها به بخش های دیگر سایت انتقال دهید تا تمرکز بخش های سایتتان را زیادتر کنید , میتوانید از قالب رایگان html وب سایت ArtCore استفاده کنید . این قالب دارای رابط کاربری مناسب و ظاهری ساده و زیباست .

صفحه1 از2

مشاوره طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

طراحی قالب وب سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

سفارش طراحی وب سایت

 

نمایش ادامه سرویس ها

  1. مجله اینترنتی پارس یو آی
  2. مقالات سئو
  3. مدیریت شخصی و بیزینس
  4. کارآفرینی
  5. مارکتینگ
  6. فناوری و دیجیتال
  7. علم و دانش
  8. وبگردی
Top